O firmie | Konsbud Audio

Jesteś tutaj

O firmie

Konsbud Audio to firma o ugruntowanej pozycji na rynku i silna marka będąca synonimem jakości. Nasze doświadczenia to połączenie 33-letniej historii firmy dystrybucyjnej i blisko 22 lat działalności w zakresie integracji systemów. 
Obecność w tych dwóch, jakże różnych obszarach rynku, sprawia, iż mamy stały dostęp do najnowszych technologii, opracowywanych przez wiodących producentów, jak i możliwość weryfikacji naszych doświadczeń w oparciu o realne potrzeby Klientów. Dziś jesteśmy dumni z wizerunku rzetelnego, profesjonalnego partnera  i cieszymy się zaufaniem, którym darzą nas Klienci.  Tym bardziej motywuje nas to do ciągłego kształcenia i rozwijania naszych kompetencji.

Lata doświadczenia nauczyły nas, że sukces jest owocem indywidualnego podejścia do Klienta i wsłuchania się w jego potrzeby, a z drugiej strony szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się  otoczenie. Byliśmy świadkami  wielu rewolucyjnych zmian, które dokonały się na rynku pro audio i braliśmy w nich czynny udział jako prekursorzy nowych rozwiązań i technologii. Dzięki elastyczności, umiejętności przewidywania trendów rynkowych i trafnym decyzjom strategicznym jesteśmy w czołówce firm działających w branży.

Dużą wagę przywiązujemy do rozwoju naszej działalności i zapewnienia kompleksowej obsługi Klienta, co znajduje odzwierciedlenie w szerokim wachlarzu produktów i usług skierowanych zarówno na rynek profesjonalny, jak też konsumencki. 

Nasza oferta obejmuje: 

  • Projektowanie  instalacji  elektroakustycznych, audiowizualnych, transmisyjnych i emisyjnych
  • Wykonawstwo i integracja systemów elektroakustycznych, audiowizualnych i broadcastowych
  • Kompleksowe rozwiązania dla rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym systemy playoutowe
  • Systemy audiowizualne, interaktywne i multimedialne
  • Pro audio i sprzęt nagłośnieniowy
  • Dystrybucję sprzętu audio
  • Systemy kinowe

Mamy świadomość, że w każdym, najlepszym nawet systemie, o ostatecznym kształcie podejmowanych działań i efekcie finalnym decydują ludzie. Jesteśmy przekonani, że tylko połączenie najlepszych technologii z wiedzą, kulturą techniczną i osobistym zaangażowaniem może przynieść osiągnięcie zamierzonych celów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na podstronach poświęconych poszczególnym obszarom naszej działalności.

Produkty